Renata Naworska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w procesie certyfikacji.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w specjalistycznej poradni rodzinnej, w organizacji pozarządowej zajmującej się pomocą młodym dorosłym (osobom w wieku 18-26 lat) oraz w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami na stanowisku psychologa w szkole.

Odbyłam staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Żyrardowie, w Poradni Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Warszawie, w Ośrodku Terapeutyczno - Szkoleniowym "Kontrakt" w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Kwalifikacje zdobyłam w Podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii, w Studium Terapii Rodzin oraz podczas wielu kursów i szkoleń specjalistycznych.

Ukończyłam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w zintegrowanym podejściu systemowo- psychodynamicznym przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przygotowującym do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Moja praca terapeutyczna poddawana jest systematycznej superwizji.

 

Psychoterapia pruszków logo
Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone